Left 4 Dead 2

Left 4 Dead 2 + The Passing 
Akcja tak samo jak w pierwszej części rozgrywa się w świecie opanowanym przez zombie - ludzi zarażonych niezidentyfikowaną chorobą. W grze można kierować jednym z czterech Ocalałych (naturalnie uodpornionych na wirusa), którzy połączyli się w grupę i próbują przeżyć. Zachowanie i pojawianie się Zarażonych jest kontrolowane przez sztuczną inteligencję dostosowującą się do poczynań graczy.
 
 

W grze występuje czterech bohaterów. Są to: hazardzista Nick, Coach - były trener szkolnej drużyny piłki nożnej który doznał kontuzji kolana, Ellis mechanik i Rochelle - reporterka lokalnej stacji telewizyjnej, która została wysłana na reportaż do miasta Savannah, znanego z pierwszej kampanii.
Wszyscy są naturalnie uodpornieni na wirusa, który zdziesiątkował ludzkość zamieniając ją w zombie. Można nimi sterować, lub zostawić to sztucznej inteligencji.
 
 Gra zawiera w sumie 12 kampanii (pięć z nich zostało przeniesionych z części pierwszej), po trzy, cztery lub pięć etapów każda. Poszczególne etapy oddzielone są tzw. "kryjówkami", czyli miejscami, w których Zarażeni nie mają dostępu do Ocalonych. Można tam znaleźć apteczki oraz uzbrojenie.
Gra oferuje różne tryby rozgrywki, takie jak: Kampania, Kontra, Przetrwanie, Poszukiwacz, Realizm oraz tryb dla jednego gracza.

 

 

Dołącz do naszej grupy na STEAM

Odsłony: 7100