Wolfenstein: Enemy Terrirory

W Enemy Territory gracz przejmuje kontrolę nad jednym z żołnierzy walczących na frontach II wojny światowej po stronie aliantów lub Osi. Gracze są podzieleni na klasy wyspecjalizowane w wykonywaniu określonych zadań na mapie. Współpraca między kierowanymi żołnierzami jest kluczowa w rozgrywce. Dostępny jest wyłącznie tryb gry wieloosobowej, w dużej mierze inspirowany występującym w Return to Castle Wolfenstein.
Zapraszamy na nasze Forum.

 

Czytaj więcej...

Rust

Jedynym celem w Rust jest przetrwać. Aby tego dokonać, musisz pokonać głód, pragnienie i zimno. Rozpal ognisko. Zbuduj schronienie. Zabijaj zwierzęta, aby zdobyć mięso. Chroń się przed innymi graczami i zabijaj ich, aby zjeść ich mięso. Twórz sojusze z innymi graczami i zbuduj miasto. Rób wszystko, co konieczne, aby przetrwać. 
Zapraszamy na Forum
 
 

Czytaj więcej...

Left 4 Dead 2

Left 4 Dead 2 + The Passing 
Akcja tak samo jak w pierwszej części rozgrywa się w świecie opanowanym przez zombie - ludzi zarażonych niezidentyfikowaną chorobą. W grze można kierować jednym z czterech Ocalałych (naturalnie uodpornionych na wirusa), którzy połączyli się w grupę i próbują przeżyć. Zachowanie i pojawianie się Zarażonych jest kontrolowane przez sztuczną inteligencję dostosowującą się do poczynań graczy.
 
 

Killing Floor

Killing Floor to kooperacyjna gra FPS typu Survival Horror, rozgrywająca się w zrujnowanych miastach i wsiach Anglii, które zostały zniszczone wskutek straszliwego niepowodzenia serii wojskowych eksperymentów z klonowaniem. Wraz ze znajomymi należysz do oddziału żołnierzy desantowanych na te tereny z jednym prostym zadaniem: przetrwać na tyle długo, by oczyścić okolicę z wyników nieudanego eksperymentu!
 
 
 

Czytaj więcej...

Battlefield2

Zapraszamy na Polski serwer Battlefiled 2 RANKED! (battlelog.co - unranked). Pobierz klienta, załóż konto i dołącz do wpólnej gry.
Jeżeli chcesz założyć własnego hosta, zajrzyj do naszych poradników jak postawić i skonfigurować dedykowany serwer pod Linuksem.
 
 
 

Czytaj więcej...

Doom3

 Doom3 co-op MOD (LMS4 & MCS 1.2.3.8)
Akcja gry toczy się na Marsie, w wielkim ośrodku badawczym Union Aerospace Corporation (UAC). Korporacja ta wcześniej zajmowała się eksploracją kosmosu i rozwojem biotechnologii, lecz postanowiła poszerzyć swą działalność o archeologię. Stało się to po odkryciu na Marsie szczątków obcej cywilizacji, które wskazują na jej wysoki poziom rozwoju.
 
 

Minecraft

Spigot non-premium 1.16.5 Minecraft server
Plugins: 
Towny!, Authme, WorldGuard,WorldEdit, PlotSquared, Economy, Jobs, Quests, ChestShop, DynMap <CLICKand much more!
Wszelkie informacje, zmiany związane z serwerem mozna znaleźć na naszym <FORUM>
 
 

Czytaj więcej...