Rust

Jedynym celem w Rust jest przetrwać. Aby tego dokonać, musisz pokonać głód, pragnienie i zimno. Rozpal ognisko. Zbuduj schronienie. Zabijaj zwierzęta, aby zdobyć mięso. Chroń się przed innymi graczami i zabijaj ich, aby zjeść ich mięso. Twórz sojusze z innymi graczami i zbuduj miasto. Rób wszystko, co konieczne, aby przetrwać. 
Zapraszamy na Forum
 
 

Czytaj więcej...

Left 4 Dead 2

Left 4 Dead 2 + The Passing 
Akcja tak samo jak w pierwszej części rozgrywa się w świecie opanowanym przez zombie - ludzi zarażonych niezidentyfikowaną chorobą. W grze można kierować jednym z czterech Ocalałych (naturalnie uodpornionych na wirusa), którzy połączyli się w grupę i próbują przeżyć. Zachowanie i pojawianie się Zarażonych jest kontrolowane przez sztuczną inteligencję dostosowującą się do poczynań graczy.
 
 

Killing Floor

Killing Floor to kooperacyjna gra FPS typu Survival Horror, rozgrywająca się w zrujnowanych miastach i wsiach Anglii, które zostały zniszczone wskutek straszliwego niepowodzenia serii wojskowych eksperymentów z klonowaniem. Wraz ze znajomymi należysz do oddziału żołnierzy desantowanych na te tereny z jednym prostym zadaniem: przetrwać na tyle długo, by oczyścić okolicę z wyników nieudanego eksperymentu!
 
 
 

Czytaj więcej...

Battlefield2

Zapraszamy na Polski serwer Battlefiled 2 RANKED! (battlelog.co - unranked). Pobierz klienta, załóż konto i dołącz do wpólnej gry.
Jeżeli chcesz założyć własnego hosta, zajrzyj do naszych poradników jak postawić i skonfigurować dedykowany serwer pod Linuksem.
 
 
 

Czytaj więcej...

Doom3

 Doom3 co-op MOD (LMS4 & MCS 1.2.3.8)
Akcja gry toczy się na Marsie, w wielkim ośrodku badawczym Union Aerospace Corporation (UAC). Korporacja ta wcześniej zajmowała się eksploracją kosmosu i rozwojem biotechnologii, lecz postanowiła poszerzyć swą działalność o archeologię. Stało się to po odkryciu na Marsie szczątków obcej cywilizacji, które wskazują na jej wysoki poziom rozwoju.
 
 

Minecraft

Spigot non-premium 1.16.5 Minecraft server
Plugins: 
Towny!, Authme, WorldGuard,WorldEdit, PlotSquared, Economy, Jobs, Quests, ChestShop, DynMap <CLICKand much more!
Wszelkie informacje, zmiany związane z serwerem mozna znaleźć na naszym <FORUM>
 
 

Czytaj więcej...

OpenTTD

OpenTTD to gra symulacyjna typu open source oparta na popularnej grze Microprose „Transport Tycoon Deluxe”, której autorem jest Chris Sawyer.
Gra stara się jak najdokładniej naśladować oryginał jednocześnie rozszerzając ją o nowe funkcje.
 
 
 
 

Czytaj więcej...